Playa De Bossa

Asi nejznámějším a jedním z nejnavštěvovanějších středisek na ostrově Ibiza je Playa De Bossa. Jedná se o letovisko, které svou pláží měřící přibližně 3 kilometry navazuje na turistické centru Figueretas. Playa De Bossa představuje místo, kam často stejně jako do sousedního Figueretas zajíždějí zejména rodiny s dětmi, které zde mají ty nejlepší podmínky pro koupání.

San Antonio je naopak pro děti poměrně nevýhodné, jelikož je zde v noci poměrně rušno a hluk z diskoték by jistě dětem zrovna neprospěl. Naopak Playa De Bossa je poměrně klidným letoviskem. Pokud se ovšem turisté chtějí bavit i v nočních hodinách, není problém využít služeb zdejších discobusů, které je zavezou třeba do San Antonia anebo do nějakých rušnějších nočních center. Pláž v Playa De Bossa je bezkonkurenčně nejdelší spravovanou pláží na ostrově Ibiza, s čímž souvisí také její skvělá vybavenost. Kromě klasického koupání si tady turisté mohou užívat různých vodních sportů, jimž dominuje zejména adrenalinová zábava v podobě jízdy na vodních skútrech anebo surfech. Není problém si ale také zapůjčit šlapadlo a brázdit pobřežní vody pávě na tomto typu plavidla.

Pláž lemují různé hotely a ubytovací kapacity, které jsou odděleny promenádou. Mimo tyto ubytovací možnosti zde byly zbudovány také různé kavárny a stylové restaurace. Diskotéky zde najdou turisté taktéž. Pokud se návštěvníci rozhodnou ke koupi nějakých suvenýrů a upomínkových předmětů, budou mít možnost hned vedle promenády, jelikož zde byly zbudovány i turistické obchůdky. Do hlavního města Ibizy se z tohoto letoviska dostanete poměrně pohodlně, jelikož zde funguje pravidelná linková autobusová doprava. Děti také jistě ocení přítomnost nedalekého vodního parku Aquamar, který disponuje velkým množstvím vodních atrakcí. Z letiště se na Playa De Bossa dá dostat bez problémů za čtvrt hodiny.

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist