San Antonio Ibiza

Jedním z nejznámějších letovisek na celém ostrově Ibiza. Velmi často bývají jeho pláže označovány jako nejnedotčenější na celém ostrově. Vše bývá velmi dobře propojeno se samotným letoviskem, v němž to opravdu žije. San Antonio samo o sobě disponuje hned několika krásnými plážemi. Tyto pláže sice nejsou co do své velikosti nikterak rozlehlé, nicméně o to více soukromí tady jejich návštěvníci budou mít.

Jestliže turisté budou chtít navštívit některé z okolních pláží, tak to díky velmi výhodné poloze San Antonia nebude větším problémem. Jednoduše stačí nasednout na linkový autobus, který zde jezdí pravidelně po celý den a vyrazit třeba za koupáním na pláže Cala Valdela, Cala Salada, Cala Gracio a další. Podél západního pobřeží se dá dostat do sousedních lokalit také pomocí trajektů. Odměnou za tuto volbu vám budou krásné výhledy na celé západní pobřeží. Krásný menší výlet se dá také uskutečnit na palubě takzvaného San Antonio Expresu. Jedná se o menší turistický silniční vláček, který vozí turisty do nedalekého údolí Santa Ines a také do lokality El Mirador, odkud se nabízí překrásný výhled na celou Ibizu. V severní části zátoky San Antonio lze spatřit starou část města. Právě tady se dají obdivovat různé tradiční zachovalé stavby.

Není problém také v centru letoviska navštívit některý z barů anebo stylových restaurací, v nichž si mohou hosté pochutnat na tradičních místních specialitách. Když se ovšem řekne San Antonio na Ibize, tak se většině lidí vybaví skvělý noční život, který nikdy nekončí. Typický noční výlet v tomto letovisku začíná na Sunset strip, ulici, která je doslova poseta různými bary a nočními kluby. Nádherným místem pro sledování západu slunce je zejména podnik Café del Mar.

Poté, co slunce zapadne, se mohou turisté zaposlouchat do rytmů chytlavé hudby. Milovníci tvrdší muziky si přijdou na své například v podnicích zvaných Mambo, anebo v barech zvaných Savannah. Jedním z nejnovějších klubů v San Antoniu je Eden, který je schopen pojmout celkově až 5000 hostů. Máte-li rádi spíše elektronickou hudbu, pak je ideálním místem pro vás klub zvaný El Paradis. Tento klub se také vyznačuje velmi zajímavou vizáží, která v sobě kombinuje mramor a všudypřítomnou zeleň. Když budete chtít navštívit kluby, které se nacházejí v okolních letoviscích, tak není problém nasednout do některého z discobusů a vyrazit. Discobusy vyjdou zpravdila poměrně levně a spojení mezi jednotlivými středisky je dostačující!

Přeposlat Tisknout

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist